księżycowa próbka

Hejka! Super, że tu jesteś!
To znaczy, że ciągnie Cię do odkrywania siebie i życia bliżej natury.

Jeśli spodobają Ci się moje propozycje – wskakuj na Platformę Move Space lub bezpośrednio do Programu Księżycowego na cały rok!

Posłuchaj tego podcastu.

Dowiesz się o co właściwie chodzi z tymi rytuałami,  Nowiem i Pełnią. Po co to robić? Co może zmienić się w Twoim życiu kiedy zaczniesz podążać za cyklem Księżyca. 

medytacja na każdy nów

Nów Księżyca to czas odnowy, nowych początków i zaczynania od nowa. 

Nów Księżyca jest jak czyste płótno na którym możesz namalować cokolwiek zechcesz. Masz możliwość zwizualizować i wyobrazić sobie wszystkie swoje głębokie pragnienia, dążenia, nadzieje i marzenia tak aby się urzeczywistniły. 

Właśnie w tym czasie uzyskasz największą jasność czego chcesz w życiu, a co najważniejsze jak to osiągnąć. Nie jest to faza działania raczej pora robienia planów, przygotowywanie gruntu do wykonywania zasiewu. W tym okresie stajesz się twórcom i zyskujesz klarowny obraz swoich intencji. 

Podczas nowiu odczuwasz wysoki poziom intuicji, samoświadomości. Jesteś precyzyjna i skupiona na tym czego pragniesz i potrzebujesz.

nów księżyca

Tę praktykę- medytację możesz powtarzać przy okazji każdego Nowiu Księżyca.

W Programie Księżycowym na każdy Nów czeka na Ciebie inna praktyka na każdy miesiąc. Medytacje, journaling, automasaż, łagodna joga….

taniec spontaniczny na pełnię księżyca

Energia miesiąca osiąga swój szczyt, nasza energia również jest najwyższa. Zależnie od tego, czy płynęłaś z nurtem, czy walczyłaś z nim… Możesz czuć albo spełnienie albo kompletne rozbicie emocjonalne.

W pełni oświetlony Księżyc na niebie oświetla nasze życie. Wyraźnie pokazuje nam gdzie jesteśmy. Możemy świętować sukcesy, albo jasno zobaczyć co nam stoi na przeszkodzie.

Podczas Pełni może pojawić się wiele emocji, one niemalże wypływają na powierzchnię! Zauważ je, przyjrzyj im się i zatańcz z nimi!

Na każdą Pełnię przygotowałam praktykę ruchu – tańca spontanicznego. Ta praktyka pozwoli Ci połączyć się z tym co naprawdę czujesz.

taniec spontaniczny

W Programie Księżycowym na każą Pełnię Ksieżyca czeka na Ciebie 30 minutowa praktyka w energetyce danego znaku zodiaku. Tutaj 15 minutowa propozycja.

Taniec spontaniczny – pozwól sobie na czucie, odstaw analityczny umysł na bok. Tu nie ma zasad, nie ma schematów, nie ma planu do zrealizowania. Ty decydujesz o wszystkim, ja jedynie proponuję. Możesz słuchać moich podpowiedzi, ale nie musisz.

Główne zadanie to poczuć siebie, być przez chwilę blisko ze sobą. Poczuć swoje ciało i dać sobie przyzwolenie na wszystko czego teraz potrzebujesz. Ciało podpowie Ci jak się poruszyć, po prostu otwórz się na to.

Zadbaj o bezpieczną przestrzeń. Zabezpiecz przedmioty które możesz stłuc, zrzucić itd.

Zachęcam do ruchu na boso.

Możesz tańczyć z otwartymi oczami, a możesz także spróbować opcję z zamkniętymi bądź nawet zasłoniętymi oczami. Jak już wspomniałam decyzja należy do Ciebie <3

Aby jeszcze bardziej poczuć i zrozumieć praktykę tańca spontanicznego 

posłuchaj podcast

Zobacz jakie masz opcje

 

więcej o Programie przeczytaj TUTAJ 

Lub dołącz do Platformy Move Space - oprócz Programu Księżycowego otrzymasz dostęp do całej bazy ćwiczeń, medytacji i pozostałych programów.

Lub zdecyduj się na MENTORNIG 1:1
dodatkowo otrzymasz dostęp do Platformy Move Space na 12 miesięcy

Pobierz bezpłatną Próbkę Księżycową, która zawiera:
- medytację na każdy Nów Księżyca
- praktykę tańca spontanicznego
i zapisz się do movelettera!