#26 – Rozciągaj swoją strefę komfortu. Kiedy komfort Cię zabija?

W tym odcinku mówię o tym jak dziś postrzegam strefę komfortu. Nawiązuje także do szukania prawdziwego komfortu życia i pochylenia się nad tym gdzie szukać swojego miejsca „bezpieczeństwa” i na czym oprzeć swoją prawdziwą wartość. Dotknęłam tematu KOMFORTU pod różnymi kątami, wplatając ciekawostki ze świata ćwiczeń i moich doświadczeń.

Zapraszam posłuchaj i daj znać co o tym myślisz. 

MOVE SPACE

- przestrzeń pełna ruchu i oddechu

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogumiła Borgieł-Świenc
6 miesięcy temu

Witam.
Strefa komfortu ? Poczucie komfortu i bezpieczeństwa ?
Kiedyś odczuwałam ją inaczej ciągle dążyłam żeby ją osiągnąć – nie czułam się komfortowo, szukałam, błądziłam,gubiłam się, odnajdywałam się , udowadniałam, wątpiłam walczyłam, poddawałam się itp.
Teraz wiem, że nie byłam sobą ,nie znałam samej siebie,nie skupiałam się na sobie.
Gdy jestem bliżej natury w otoczeniu przyrody. W końcu przestałam gonić za czymś – niewidzialnym, odnalazłam siebie – mam swoją strefę komfortu i czuję się w niej bardzo dobrze.
Lubię od czasu do czasu wychodzić z niej- próbować , odkrywać coś innego i wtedy gdy coś nowego mnie spotyka- cieszę się, jestem szczęśliwa, ale wiem jedno że zawsze mogę wrócić do swojej strefy komfortu.
To wszystko nie wydarzyło się natychmiast , dojście do tej strefy jaką mam zajęło mi naprawdę dużo czasu, ale teraz wiem że nie zamienię mojej strefy komfortu na nic innego – mogę i często to robię że wychodzę z niej , ale uwielbiam do niej wracać.
Twoje rozważanie uzmysłowiły mi że mam to co mam i bardzo cieszę się,że podzieliłaś się swoimi spostrzeżeniami, które naprowadziły mnie na to odkrycie, że mam swoją wymarzoną strefę komfortu.
Dziękuję

Pobierz bezpłatną Próbkę Księżycową, która zawiera:
- medytację na każdy Nów Księżyca
- praktykę tańca spontanicznego
i zapisz się do movelettera!