Mentoring

Wróć do siebie, ciała i ruchu Z łagodnością, miłością i samoakceptacją.

Być może już wiele razy “zabierałaś się za siebie”, chodziłaś na siłownie, fitness czy jogę, wprowadzałaś diety i mocne postanowienia, że tym razem się uda. Jednak trwało to tylko przez jakiś czas, po czym odpuszczałaś zrezygnowana. Pokażę Ci, jak wprowadzić systematyczne ćwiczenia tak, aby zostały z Tobą na dłużej. Tak, abyś w momentach kryzysu, większych życiowych wyzwań wciąż dbała o siebie.

Być może kiedyś katowałaś swoje ciało intensywnymi ćwiczeniami i rygorystycznymi dietami - był efekt na chwilę. Teraz widzisz, że to nie są dobre rozwiązania na dłuższą metę. Twoje ciało potrzebuje więcej regeneracji, pojawiły się kontuzje, a trzymanie się rygorystycznych diet wprowadza Cię we frustrację. To nie działa. Czas podejść do tematu z innej strony. Z łagodnością, miłością i samoakceptacją.

Być może byłaś na zajęciach grupowych, na których była fajna energia, jednak zatłoczone kluby fitness to nie jest Twój klimat. Zbyt szybkie tempo ćwiczeń na sali fitness oraz głośna muzyka męczą Twoje ciało i psyche. W trakcie Mentoringu 1:1 na spotkaniach jesteśmy tylko Ty i ja (czasem w odwiedziny wpada mój pies - Rico). Jest spokój, panuje atmosfera bez presji i bez pośpiechu. Jest czas na oddech, dokładną technikę ćwiczeń oraz przestrzeń, by usłyszeć prawdziwą siebie.

Być może czujesz gdzieś w środku, że można ćwiczyć inaczej, lepiej, bardziej efektywnie, ale nie masz pomysłu, wiedzy, motywacji. Potrzebujesz wsparcia, aby to poukładać. Pragniesz na nowo nauczyć się dbać o siebie holistycznie, wielowymiarowo, porzucając raz na zawsze niewspierające fit - konwenanse, które wpędzały Cię w kompleksy. A może nie chcesz ćwiczyć z trenerem - koksem, tylko z kimś kto Cię rozumie, kto przeszedł tą samą drogę co Ty.

Stań się kobietą, która

kocha być w swoim ciele

Może szukałaś wsparcia trenera fitness, dietetyka, brałaś udział w wyzwaniach, webinarach, kursach, nowych zajęciach grupowych, jednak to nie było jeszcze to. Zatrzymałaś się w rozkroku: co robić, jak to wszystko połączyć? Jak w końcu czuć się dobrze w swoim ciele i przestać gonić za sprzecznymi komunikatami fitnessowych guru?

Nie chcesz już dłużej bezczynnie czekać, chcesz działać, ALE JAK?!

Jeśli nie zaczniesz działać w zgodzie ze sobą, słuchać swojego ciała i dawać mu to, czego aktualnie potrzebuje, pojawią się kontuzje, choroby, rozczarowanie życiem i frustracja.

Twoje ciało daje wyraźne sygnały, czego potrzebuje. Jeśli zaczniesz słuchać tych podszeptów, poczujesz witalność, radość i satysfakcję każdego dnia.

Być może teraz borykasz się z jakimiś dolegliwościami bólowymi, powtarzającymi się przeziębieniami, zapaleniami, opryszczką, chorobami, nadwagą, problemami hormonalnymi, zaburzeniami snu… To wołanie Twojego ciała o zmianę, o troskę, o zauważenie i wysłuchanie.

Byłam w tym miejscu. Wiele lat zajęło mi wracanie do wewnętrznej równowagi - powrót do siebie i prawdziwego zdrowia. Wiem, jak ważne jest wówczas wsparcie. To nie musi być ciężka i długa droga, jaką ja pokonałam. Na podstawie mojego doświadczenia i wiedzy przygotowałam program szyty na miarę Twoich potrzeb, aby ułatwić Ci spotkanie z prawdziwą sobą.

Wyobraź sobie, że…

Codziennie dbasz o siebie. Zdrowo się odżywiasz, ćwiczysz, medytujesz, a czas dla siebie traktujesz z najwyższym priorytetem.

Pozbywasz się winy, wstydu i przestajesz porównywać się z innymi. Masz pełne zaufanie do siebie, swojego ciała i intuicji.

Wiesz, kiedy i jakie ćwiczenia wykonać, w zależności od tego, jak się czujesz, ile masz czasu i czego w danym dniu potrzebujesz.

Czujesz wewnętrzny spokój i siłę. Czujesz, że wróciłaś do siebie i czujesz się z tym tak dobrze, tak bezpiecznie.

Masz czułą przewodniczkę, która nie będzie stać nad Tobą z batem, a towarzyszyć Ci we wspólnej przygodzie, dając bezpieczną przestrzeń i czas na odkrywanie siebie

Podchodzisz do siebie z miłością, łagodnością i samoakceptacją, a Twoje ciało odwdzięcza Ci się witalnością, sprawnością i zdrowiem.

Ćwiczenia traktujesz jak spotkanie z najlepszą przyjaciółką, wprost nie możesz się ich doczekać i żałujesz, gdy już się kończą.

Łączysz w swoich ćwiczeniach to, co najlepsze dla Ciebie z ćwiczeń siłowych, jogi, pilatesu, medytacji, tańca…

One już tego dokonały:

„Choć bardzo wiele lat trenowałam grupowo, dopiero spotkania 1:1 stały się swego rodzaju trampoliną, do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników, lepszego samopoczucia, poznania swoich możliwości a przede wszystkim poznania siebie.” (…) “Natalia otworzyła drzwi, które były dla mnie zamknięte albo tylko lekko uchylone, do świadomego odczuwania swojego ciała” (…) „Jak to jest poczuć nagle wolność, wolność wyboru czasu, miejsca, muzyki i rodzaju ćwiczeń, które wykonam danego dnia. Czuć wolność i mieć czas dla samej siebie. Pomoc Natalii w tym wyborze była niesamowita!”

- Kasia

“Natalia masz niesamowity dar wyczuwania energii drugiego człowieka! Doskonale potrafisz dobrać trening biorąc pod uwagę samopoczucie swojego podopiecznego. Jestem tego żywym przykładem! Pamiętasz jak mi ostatnio napisałaś, że miałaś zagwozdkę z moim planem treningowym i w końcu przyszło do Ciebie w jaki sposób go ułożyć… Zrobiłaś to rewelacyjnie! Mój indywidualny plan treningowy jest dosłownie uszyty na miarę! Wzięłaś pod uwagę wszystkie moje problemy z jakimi się borykałam, moje upodobania oraz cele. Dzięki temu z radością i ochotą wykonuje swoje treningi.”

- Sylwia

W trakcie tej 3-miesięcznej współpracy:

Wprowadzisz systematyczne ćwiczenia i medytacje

Poprawisz postawę ciała - będziesz chodzić wyprostowana i pewna siebie

Nauczysz się słuchać siebie i swojego ciała

Nauczysz się czuć ćwiczenia i poznasz prawidłową technikę ćwiczeń

Zaprzyjaźnisz się ze swoim ciałem i duchem, nabierzesz zaufania do siebie

Nauczysz się technik relaksacyjnych, wprowadzisz codzienne wspierające rytuały i praktyki

Zmienisz niewspierające przekonania na swój temat, ćwiczeń, jedzenia, ruchu i dbania o siebie

Skończysz z poczuciem winy, wyrzutami sumienia i porównywaniem się do innych

Zaczniesz stawiać swoje potrzeby na 1 miejscu

Połączysz się i pogłębisz kontakt ze swoją intuicją

Zaczniesz żyć w zgodzie z naturą i cyklicznością

Będziesz lepiej zarządzać sobą w stresie

Obszary, na których skupimy się w trakcie Twojego powrotu do siebie:

Wiem, że to będzie to dla Ciebie ekscytujący, nowy sposób pracy z Twoim ciałem.
I spokojnie - dasz radę! Właśnie po to masz wsparcie mentorki - będę nie tylko dawać Ci zadania, ale także wspierać Cię, abyś wprowadzała drobne zmiany w swoich nawykach.

OK, to jak to będzie wyglądało?

wybierasz opcję online lub na żywo w Gdańsku (w mojej prywatnej sali)

spotykamy się co tydzień przez 3 miesiące, łącznie to 12 spotkań

jedno spotkanie trwa 90 minut i jest połączeniem pracy mentalnej z ćwiczeniami fizycznymi

na pierwszym spotkaniu ustalamy cel, wizję oraz intencje naszych spotkań

co tydzień otrzymujesz “prace domowe”

jesteśmy w kontakcie na what’s up

inwestycja w siebie

12 spotkań po 1,5 h na żywo w Gdańsku lub online

12 x 390 zł = 4680 zł

12 miesięcy dostępu do Platformy Move Space

12 x 159 zł = 1908 zł

spersonalizowany zestaw ćwiczeń (plan ćwiczeń w pdf)

499 zł

podstawowa analiza Twojego grafu Human Design

499 zł

SUMA:

7 586 zł

5 550 zł

(Płatność jednorazowa lub 3 x 1850 zł)

to jest dla ciebie, jeśli:

To nie jest dla Ciebie, jeśli:

Kto będzie Twoją Mentorką?

Cześć! Nazywam się Natalia Świenc.

Jestem Mentorką Ruchu, czyli taką trenerką personalną i medyczną, który wierzy w CUD – połączenie Ciała, Umysłu i Ducha. Jestem także instruktorką jogi, oddechu, fitnessu oraz pasjonatką rozwoju osobistego i duchowego.

Zdobyłam v-ce Mistrzostwo Świata w Fitness, byłam najlepszą Crossfiterką w Polsce. Ponad 15 lat pracowałam w branży fitness, od 3 lat jestem totalnie na swoim.

Byłam hardcorem, trenowałam do zajazdu, nie zwracałam uwagi na to jak się czuję, nie wsłuchiwałam się w siebie i swoje potrzeby. Próbowałam zadowolić innych i nie zastanawiałam się „Czego tak naprawdę chcę?”. Bardzo dużo pracowałam… Doprowadziło mnie to do przetrenowania i problemów zdrowotnych. 

Borykałam się z hashimoto, przemęczeniem, brakiem sił, częstymi epizodami rwy kulszowej, opryszczką na ustach co miesiąc, hemoroidami, płaczliwością, wybuchowymi reakcjami emocjonalnymi, strachem o przyszłość i finanse.

Był czas, że nie akceptowałam swojego ciała. Był czas, że czułam się bezwartościowa, niezadowolona z życia, smutna i bez większego celu, mimo że wszystko miałam…

Aż w końcu powiedziałam dość! A raczej moje ciało powiedziało: dłużej tak nie pociągniesz!

Nie pomagały wizyty u lekarzy, fizjoterapeutów, diety eliminacyjne, suplementy czy zioła… Wprowadziłam ćwiczenia oddechowe, później zaczęłam medytować… Pomogło mi to krok po kroku odkurzyć kontakt z prawdziwą sobą i zrobić porządek ze swoim życiem. 

Zmieniłam system mojej pracy, podejście do ciała, ćwiczeń i jedzenia. Zmieniłam także środowisko wokół mnie – odeszłam od “typowego świata fitness” tworząc swój własny nowy wspierający świat. Pełen miłości, łagodności, samoakceptacji i wspierających osób.

Teraz robię mniej, ale z większą uważnością, z jakością bycia i czucia. Słucham intuicji, słucham swojego ciała. Liczy się dla mnie zdrowie, sprawność i wewnętrzna równowaga.

Zmieniłam tytuł z Trenerki Personalnej na Mentorkę Ruchu, bo postrzegam teraz ruch, ciało i zdrowie w bardziej wszechstronny sposób, do którego i Ciebie zapraszam. 

Przez lata byłam motywatorem. Zachęcałam innych do ćwiczeń. Jednak zauważyłam, że większość osób nie potrafiła ćwiczyć beze mnie… Postanowiłam pokazać Ci, że potrafisz to zrobić sama.

w czasie programu:

pokochasz ćwiczenia i będziesz chciała ruszać się jak najczęściej

zaczniesz dbać o siebie wielowymiarowo w poczuciu miłości do ciała

nauczysz się dobierać najlepsze dla siebie zestawy ćwiczeń

odnajdziesz harmonię i spokój, które są niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia

One równiez odniosły sukces:

“Hej Natalia! Pierwszy tydzień ćwiczeń za mną, zaczęłam drugi o muszę Ci powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Myślałam, że nie dam rady, że po 2 dniach stracę motywację, że ćwiczenia mnie przerosną… Nic takiego się nie wydarzyło! Bardzo przyjemnie się z Tobą ćwiczy. Cieszę się, że się zdecydowałam.”

- Ania

“Dziękuje Ci za Twoje przemyślenia, za Twoje wskazówki -są bardzo dobre. Dziękuje, że wskazałaś mi tą właśnie drogę, tę ścieżkę ROZWOJU OSOBISTEGO, gdyby nie Ty i Twoja pomoc dalej tkwiłabym w świecie w którym moje Ja było by na końcu, a tak to teraz przynajmniej czuję, że mam własne życie i mogę zajmować się Sobą i nie mam wyrzutów sumienia, że kogoś zaniedbuje, że jestem samolubna.”

- Bogusia

faq

Najczęściej zaczynamy od chwili zatrzymania, medytacji, journalingu lub innej praktyki na temat, który danego dnia/tygodnia poruszamy. Później są ćwiczenia – ruch. U jednych osób będzie więcej ruchu ze mną, a prace domowe jako medytacje czy journaling, a u innych więcej rozmów i medytacji, a ćwiczenia jako praca domowa. Generalnie podczas 1,5 h spotkania trochę rozmów, medytacji i ćwiczeń 🙂

Termin ustalamy wspólnie. Pracuję od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00- 18.00. Z doświadczenia wiem, że najlepiej jeśli będzie to stały dzień i godzina.

Umówiony termin możesz odwołać lub zmienić 24 h przed. W czasie krótszym uznajemy spotkanie za zrealizowane, wysyłam jedynie “pracę domową”. W czasie trwania całego programu Mentoring 1:1 możesz maksymalnie 3x zrobić “okienko”. Chodzi o to, aby nasze spotkania nie przedłużyły się o więcej niż 21 dni.

Proponuję, aby spotkanie odbyło się. Pokażę Ci ćwiczenia i praktyki przynoszące ulgę i ukojenie, gdy “źle się czujesz”, tak abyś kolejnym razem wiedziała, jak zaopiekować się sobą w tym czasie.

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą 45 minutową video- rozmowę. Poznamy się, opowiesz o sobie, a ja zobaczę czy i jak mogę Ci pomóc.

opinie

Pobierz bezpłatną Próbkę Księżycową, która zawiera:
- medytację na każdy Nów Księżyca
- praktykę tańca spontanicznego
i zapisz się do movelettera!