program "magiczne poranki"

Ten Program wzniesie Cię na totalnie nowy poziom funkcjonowania i dbania o siebie!

Każdego dnia będziesz wstawać
z radością i pozytywną energią!

Ustalisz cel i kierunek swojego rozwoju!

Jeszcze przed wschodem słońca, cisza, wszystko wokół jest spokojne, śpi bądź powoli budzi się do aktywności... Nie ma maili do przeczytania, nie ma wiadomości do odpisania, a nawet o tej porze to nie wypada 😉

To wszystko sprawia, że poranki są wprost MAGICZNE.

Aby w pełni wykorzystać potencjał tego momentu dobrze jest stworzyć swój plan i koncepcję na ten czas. Jeśli do takiego planu dodasz intencję, celowość, a do tego będziesz traktować ten czas dla siebie jako świętość, to będzie to RYTUAŁ. Jeśli poranne wstawanie totalnie Cię nie przekonuje, możesz wykonać RYTUAŁY o każdej innej porze dnia 😉

Program "MAGICZNE PORANKI" dostępny jest na Platformie MOVE SPACE

Zobacz co jeszcze otrzymasz gdy dołączysz do MOVE SPACE

W programie:

Medytacja

W programie przedstawiam Ci propozycje medytacji prowadzonych – na każdy tydzień inna. 

Prawdopodobnie to jedna z najbardziej znaczących czynności w ciągu dnia, którą zrobisz. Pomoże Ci zwolnić tempo, skupić się na tym co w życiu najważniejsze, zredukujesz stres, wprowadzisz się w odpowiedni stan na resztę dnia i otworzysz się na korzyści płynące z pozostałych praktyk Magicznego Poranka.  

Afirmacje

Afirmacje zmieniają  myślenie – przeprogramowują Twój mózg.  Pozwalają zaplanować i rozwinąć odpowiednie podejście oraz postawę w dowolnej sferze życia. Pomagają także odnaleźć bezpieczeństwo i nadzieję. 

Pokażę Ci jak stworzyć swoje indywidualne, osobiste afirmacje oraz kiedy i jak najlepiej z nich korzystać.

Wizualizacja

Nauczysz się wizualizować to czego naprawdę pragniesz, w taki sposób aby się spełniło.

pisanie

“Cokolwiek zapisujesz, przelewanie słów na papier jest formą terapii, która nie kosztuje Cię ani grosza”– Diana Raab.

Przedstawię Ci sprawdzone sposoby na uporządkowanie myśli, kreację swojej przyszłości, ochłonięcie z emocji, zbliżenie się do siebie, wewnętrzny rozwój – właśnie dzięki pisaniu…

Czytanie

Nie będę uczyć Cię czytać 😉 Chociaż może…? Kiedyś uważałam że czytanie totalnie nie jest dla mnie!. Dopiero w wieku ok. 30 lat zaczęłam czytać, a wręcz pochłaniać książki! W końcu trafiłam na to czego potrzebowałam! Biorąc udział w programie będziemy wzajemnie się inspirować, motywować i wspierać w czytaniu. Po pierwsze dzięki wzajemnej komunikacji, po drugie wymienimy się najlepszymi – rozwojowymi pozycjami literatury <3

ćwiczenia

W programie czeka na Ciebie 8 propozycji porannych ćwiczeń (do 15 minut). Tak naprawdę chodzi o codzienną zdrową dawkę ruchu. Poza tym chcę Ci pokazać różne formy ruchu i różne opcje, abyś mogła/mógł później samodzielnie dobierać formę ruchu do swoich potrzeb czy samopoczucia.

W programie znajdziesz: mobility (typowy poranny rozruch), powitanie słońca z hatha joga, fusion flow a także taniec spontaniczny.

dlaczego magiczne poranki ?

 
  • To jeden z najważniejszych Programów Wprowadzających jakie przygotowałam dla Ciebie. Program Zacznij Medytować oraz Magiczne Poranki to baza, to wprowadzenie na zupełnie nowy poziom ćwiczeń i dbania o siebie!
  • Wprowadzisz pozytywne i zdrowe nawyki do swojej codziennej rutyny
  • Działamy w grupie, a to dodaje wzajemnej motywacji i inspiracji. Dzięki temu rezultaty są jeszcze większe.
  • Możesz rozpocząć od wprowadzenia tylko jednej praktyki do swojego poranka, a następnie dodawać kolejne. To ile czasu poświęcisz na daną praktykę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. 

Zapraszam Cię do wspólnej przygody, która odmieni Twoje życie!

Program "MAGICZNE PORANKI" dostępny jest na Platformie MOVE SPACE

Zobacz co jeszcze otrzymasz gdy dołączysz do MOVE SPACE

Pobierz bezpłatną Próbkę Księżycową, która zawiera:
- medytację na każdy Nów Księżyca
- praktykę tańca spontanicznego
i zapisz się do movelettera!